Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Forum Studentów - UWAGA!!! aktywacja konta następuje w przeciągu 24h, jeśli kogoś konto nie zostało aktywowane prosze o kontakt sylwia.los@interia.pl

Praca dla studentów, którzy chcą pracować i dużo zarabiać

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Hydepark
Autor Wiadomość
p2

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:56, 01 Maj 2007    Temat postu: Praca dla studentów, którzy chcą pracować i dużo zarabiać

Obowiązki:

 Budowanie długotrwałych relacji z klientami
 Pozyskiwanie klientów
 Utrzymywanie kontaktów handlowych
 Negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowanie umów

Wymagania:

 Łatwość w nawiązywania kontaktów
 Kreatywność i otwartość na zdobywanie wiedzy
 Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych

Dołącz do nas!

Oferujemy:

 Możliwość zapoznania się ze specyfiką i charakterem pracy handlowca;
 Opiekę Starszego Przedstawiciela Handlowego;
 Pracę w młodym, energicznym zespole;
 Zdobycie profesjonalnej wiedzy z dziedziny obsługi klienta B2B
 Możliwości rozwoju zawodowego
 Praca 5 dni w tygodniu na cały etat,
 Atrakcyjny system wynagrodzeń
 Premie kwartalne i roczne.

Kod ref.: PH/ Warszawa

Oferty opatrzone odpowiednim numerem referencyjnym i zawierające list motywacyjny, CV ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: e-mail: [link widoczny dla zalogowanych] lub fax 022 433 53 95

[link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)