Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Forum Studentów - UWAGA!!! aktywacja konta następuje w przeciągu 24h, jeśli kogoś konto nie zostało aktywowane prosze o kontakt sylwia.los@interia.pl

Praca dla studentki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Giełda
Autor Wiadomość
projektowanie_wizerunku

Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 10:02, 16 Lis 2010    Temat postu: Praca dla studentki

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy w agencji reklamowej
projektowaniewizerunku.pl

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rzetelne przedstawienie oferty handlowej, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dobrą współpracę z dystrybutorami, pozyskiwanie nowych klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

-płeć: kobieta
-wiek: 19-23 lata
-wykształcenie średnie
-doskonałe umiejętności komunikacyjne
-samodzielność i skuteczność w pracy
-dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
-praktyczna obsługa komputera

Oferujemy:

Najlepszym kandydatkom oferujemy pracę w młodym środowisku, stabilnej organizacji, miłą atmosferę w kameralnym zespole, dużą samodzielność działania, bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.

Rodzaj pracy:

dodatkowa – max. 5 godzin dziennie trzy razy w tygodniu

Wynagrodzenie:

50zł/dziennie plus prowizja

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pisemnych aplikacji zawierających CV, list motywacyjny i klauzulę ( Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę ALSEL; zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883) na adres e-mail: [link widoczny dla zalogowanych] lub kontakt telefoniczny: 514-378-204 lub 513-155-166.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Giełda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)