Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Forum Studentów - UWAGA!!! aktywacja konta następuje w przeciągu 24h, jeśli kogoś konto nie zostało aktywowane prosze o kontakt sylwia.los@interia.pl

Praca dla lektorów j. niemieckiego, hiszpańskiego i ang.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Filologia
Autor Wiadomość
lekcje.angielskiego

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 13:38, 28 Sie 2013    Temat postu: Praca dla lektorów j. niemieckiego, hiszpańskiego i ang.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy:

Wymagania formalne

udokumentowana dyplomem uczelni wyższej lub certyfikatem znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub angielskiego
status studenta
możliwość nauczania do poziomu C1 włącznie
aktualne ubezpieczenie NNW lub gotowość do jego wykupienia
dyspozycyjność w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo
Wymagania uzupełniające:
komunikatywność
punktualność
obowiązkowość, rzetelność i motywacja do pracy
Obowiązki:
Do obowiązków lektora należy przygotowywanie na podstawie własnych materiałów (wydruk przez biuro) i prowadzenie zajęć indywidualnych

Oferujemy:
wynagrodzenie w wysokości 21 zł brutto za godzinę w przypadku zajęć w siedzibie szkoły, 31 zł brutto za godzinę w przypadku zajęć poza szkołą
umowę zlecenie
zniżkę na kursy językowe
atrakcyjne premie za polecenie szkoły
możliwość stałej współpracy (najkrótszy możliwy czas współpracy: 2 semestry)
pracę w młodym i przyjaznym środowisku w nowoczesnym budynku w dogodnym komunikacyjnie punkcie Poznania
referencje stosowne do jakości pracy
Prosimy o przesłanie CV (plus LM dedykowany tej ofercie o długości ok. 1000 znaków) ze zdjęciem i oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, z którymi spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej i teście kompetencji językowych. Dane osobowe kandydatów, będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

Prosimy o przesłanie dokumentów w języku polskim na adres [link widoczny dla zalogowanych].

Prosimy o przemyślane nadsyłanie ofert.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Strona Główna -> Filologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)